Ūdens - tā ir dzīvība!

 

Cilvēka dzīvības procesu norisē ūdens ieņem 2. vietu pēc gaisa. Trenēts cilvēks bez gaisa var nodzīvot ne vairāk kā 3-4 minūtes, pēc tam cilvēka smadzenēs sākas neatgriezeniski procesi. Bez ūdens var iztikt 4-5 dienas. Bez ēdiena - 40 dienas, vai nedaudz vairāk, atkarībā no badošanās treninga.

Jūs varat teikt: "Mēs taču esam uzauguši ar krāna ūdeni, tāpat arī mūsu vecmāmiņas un vectētiņi." Jā, bet pa šo laiku rūpniecība ir spērusi milzu soļus - cik ir bijis ekoloģisko katastrofu, kaut vai pēdējos 20 gados! Avārijas Černobiļā, Sverdlovskā, un cik ir tādu, par kurām mēs neko nezinām, ziņas par kurām nenonāca atklātībā.

Tas viss nonāk augsnē, iztvaiko un reaģē ar ūdeni. Minerālmēsli, nitrāti, lauku apsmīdīnāšana no lidmašīnām, skābais lietus, notekūdeņi, bet cik gan tankkuģu avarē, un cik daudz naftas izplūst ūdenī!!! Diemžēl, šie piesārņojumi ūdens cirkulācijas dēļ nokļūst gruntsūdeņos un tālāk ūdenskrātuvēs, no kurām mēs ņemam dzeramo ūdeni.

Ekoloģiskā situācija ar katru gadu pasliktinās. Pēc zinātnes datiem, katru gadu nāk klāt 500 jaunu, līdz šim nezināmu, ūdeni piesārņojošo vielu.

Pašreizējos apstākļos tikai REVERSĀS OSMOZES filtrs var pasargāt mūs no ekoloģiskās nelaimes.


Reversās Osmozes tehnoloģija tika izstrādāta 1962. gadā jūras kara flotes vajadzībām, lai attīrītu jūras ūdeni un pārvērstu to par dzeramo ūdeni. Šādas ierīces tika izmantotas pilotējamos kosmosa kuģos, bet vēlāk arī farmakoloģijā. Sākumā šis filtrs bija pārmērīgi dārgs. Pēdējos gados tas tika pilnveidots un kļuvis pieejams plašai lietošanai. Tagad ASV un Japānā šādi ūdens filtri darbojas gandrīz katrā ģimenē.


Hlora, nitrātu, amonjaka saturs mūsu krāna ūdenī pārsniedz visas normas. Bet hlors, reaģējot ar ūdenī izšķīdinātiem organiskiem piemaisījumiem, veido kancerogēnus savienojumus (piemēram indīgo THM), un lēnām iznīcina cilvēku. Tas uzkrājas cilvēka organismā un par 60% palielina onkoloģisko saslimšanu risku.

20. gados hloru sāka lietot kā dezinficējošu līdzekli pret holēru, bet 90. gados mēs izjūtam tā sekas. Visizplatītākās slimības ir priekšdziedzera vēzis vīriešiem un mastopātija, mioma sievietēm. Onkoloģisko saslimšanu ziņā Latvija ir Eiropas valstu pirmajās rindās! Onkoloģija ir kļuvusi jaunāka. Ja 1960.-65. gados ar onkoloģiskām slimības slimoja pārsvarā padzīvojuši cilvēki, tad pašlaik onkoloģiskie centri ir pārpildīti ar jauniem cilvēkiem un bērniem.

Svins, cinks, alva, kadmijs uzkrājas nierēs un citos iekšējos orgānos, kaulos un smadzenēs. Bet ogļūdeņraži, fenols, pesticīdi un citas kaitīgas vielas var kļūt par cēloni dažādām kuņģa slimībām un var arī radīt saindēšanos. Dzīvsudraba un amonjaka piemaisījumi ūdenī izraisa alerģiju un matu izkrišanu.

Bieži parādās informācija par ūdens piesārņošanu ar bioloģiski aktīvām vielām - baktērijām un citiem mikroorganismiem, piemēram, salmonellu vai kriptosporidiju parazītiem. Tā kā ūdensapgādes sistēma ir ļoti sazarota, mēs nekad nevaram būt droši par mūsu krāna ūdens kvalitāti.


Vispasaules veselības aprūpes organizācija konstatēja, ka 80% visu slimību rodas kā ūdensvada ūdens zemās kvalitātes sekas. Tāpēc katrs no mums ir personīgi atbildīgs par sevis un savas ģimenes apgādāšanu ar labas kvalitātes dzeramo ūdeni.


Kas ir OSMOZE?


Zinātniskā valodā:«Osmoze - tā ir ūdens izspiešanās caur puscaurlaidīgu membrānu no šķīduma ar zemāku koncentrāciju šķīdumā ar augstāku koncentrāciju». Osmoze ir dabisks process, kurš ļauj ūdenim iet cauri puscaurlaidīgai membrānai augu un dzīvnieku šūnās. Un tajā pat laikā ūdenī izšķīdinātās substances tiek aizturētas. Puscaurlaidīgas membrānas ir visu dzīvo organismu šūnās, arī cilvēka. Pateicoties osmozes procesiem notiek šūnu vielumaiņa. Praktiski, pateicoties osmozei, attīstās dzīvība.

Bērna dzimšanas diena - tā ir bērna ieņemšanas diena. 9 mēnešu laikā mātes miesās bērniņam visapkārt ir ūdens. Šo ūdeni jau ir attīrījis viņas organisms. Ja mūsu organisms par 70% sastāv no ūdens, tad bērna - 80-90%. Kādu ūdeni viņš dzer pēc nākšanas pasaulē? Viņš dzer mātes pienu, kas par 80% sastāv no ūdens, kurš mātes organismā attīrīts pēc tā paša osmozes principa.

Visi augļi un dārzeņi par 85% sastāv no tīra ūdens - ar osmozes palīdzību daba tīra ūdeni, laižot to cauri augu un dzīvnieku dzīvajām šūnām.

Cilvēka organisma šūnas veic osmozi, t.i., visa uzņemtā šķidruma attīrīšanu par 98%.

Pirms asinis aizgādā līdz sirdij attīrīto ūdeni un tajā izšķīdinātās, ar pārtiku uzņemtās, barības vielas, aknas, nieres un asinsvadi veic milzīgu un dažreiz pat pārmērīgi smagu attīrīšanas darbu.

Šīs pārslodzes dēļ notiek mūsu attīrīšanas orgānu priekšlaicīga nolietošanās, kas savukārt rada traucējumu šo orgānu darbībā un izsauc akmeņu un smilts veidošanās nierēs, aknās, žultspūslī un urīnpūslī, asinsvadu aizsprostošanos - aterosklerozi u.t. Bet kā ir ar mūsu locītavām? Tās sastāv no tā paša šķidruma - tās ir artrozes, artrīti...

Pareizi teicis Luijs Pastērs:"Cilvēks izdzer 90% savu slimību".

Tad kāpēc gan šodien nepalīdzēt mūsu organismam, pagarināt mūsu dzīvi bez slimībām, bez iespējamām operācijām, lai atbrīvotos no akmeņiem un ar to visu saistītiem materiālajiem zaudējumiem. Lai ūdeni tīra filtrs, nevis mūsu iekšējie orgāni. Kartridžus un filtra membrānu mēs varam viegli nomainīt, bet nieres un aknas?


Cilvēks dienā zaudē līdz trīsarpus litriem ūdens un, protams, arī papildina krājumus, bet ar kādu ūdeni? Šie trīsarpus litri izdalās ar urīnu, izkārnījumiem, sviedriem un izelpu (tikai izelpojot vien izdalās 600-700ml ūdens dienā).

Ūdens - tā ir dzīvība! Mūsu organismā ūdens veic transportlīdzekļa funkcijas: piegādā barības vielas šūnām un izvada dzīvības procesu gala produktus, lai šūnas varētu dzīvot. Tā kā cilvēks diennaktī zaudē līdz trīsarpus litriem ūdens, tad viņam ir nepieciešams tāds pats daudzums tīra ūdens.

Lai saglabātu veselību, dienā ir jāizdzer 2.5L tīra ūdens un pārējais ūdens daudzums jāuzņem ar ēdienu. Mazāka ūdens daudzuma uzņemšana rada priekšlaicīgu organisma novecošanu. Ūdens zudumi 10% apmērā no organisma kopsvara izsauc fiziskas un psihiskas novirzes, bet, ja zudumi ir 20% - tad iestājas nāve. Ūdens ir visbūtiskākā mūsu organisma sastāvdaļa. Lūk, kāpēc bez ūdens cilvēks var izdzīvot ne vairāk kā 4-5 dienas. Lūk, kāpēc ir ārkārtīgi svarīgi, kādu ūdeni mēs dodam mūsu organismam.

Kas ir tīrs ūdens? H2O - divi ūdeņraža atomi un viens skābekļa atoms. Viss pārējais - piemaisījumi!

73kg smags cilvēks sastāv no 43 līdz 50 litriem ūdens:

·              Mūsu asins par 86% sastāv no tīra ūdens, bet pēc jogu datiem, veģetāriešiem - līdz 98%. Jo mazāks procentuālais ūdens saturs asinīs, jo biezākas tās ir, bet tas ir trombozes un aterosklerozes risks.

·              Cilvēka smadzenes par 78% sastāv no ūdens;

·              sirds – 77%;

·              aknas – 84%;

·              muskuļi – 84%

21 dienas laikā notiek pilnīga ūdens maiņa cilvēka organismā, mainās tā ūdens līdzsvars. Ne jau velti ceļazīmes uz Žeļeznovodskas, Esentuku un Ķislovodskas sanatorijām bija uz 24-28 dienām. Šajā laikā notika pilnīga ūdens apmaiņa cilvēka organismā.


Kā var ātri pārbaudīt sava dzeramā ūdens kvalitāti?


Ir divas ierīces:

                                      

TDS mērītājs          un          Krāsu testers

TDS – tie ir vārdu "Total Dissolved Solids" pirmie burti angļu valodā, tulkojumā tas ir: "Kopējais izšķīdināto savienojumu daudzums". TDS mērītājs, vai konduktometrs, fiksē visus ūdenī izšķīdinātos ķīmiskos savienojumus (organiskos un neorganiskos). Tas parāda, cik šo savienojumu ir ūdenī, nekonkretizējot, kādi tie ir - labi vai slikti.

Šie savienojumi ūdenī sadalās jonos un kļūst par strāvas vadītājiem. Tieši šo strāvu var izmērīt. Jo stiprāka strāva plūst caur ūdeni, jo vairāk tajā ir jonu, un attiecīgi, jo vairāk piesārņots ir ūdens.

TDS mērītājs rāda savienojumu saturu ūdenī ppm vienībās (parts per million), t.i., daļiņu skaitu uz 1 miljonu ūdens daļiņu, vai, kas ir viens un tas pats, piemaisījumu daudzumu miligramos 1 litrā ūdens.
(1mg=1/106kg=1/106L,   1ppm=1mg/L)

NSF noteiktais droša dzeramā ūdens standarts ir 50ppm. Pilsētas centrā TDS mērītājs rāda 800ppm. Pļavniekos un Purvciemā 250-390ppm. PurePro sistēmas attīrīts ūdens uzrāda 4-26ppm

Otra ierīce - Krāsu testers – vienlaicīgi veic divu ūdens porciju elektrolīzi. Parāda krāsu atšķirību starp tīru PurePro ūdeni un jebkuru citu ūdeni. Uzskatāmi parāda, kas tik nav izšķīdināts ūdenī, kuru mēs dzeram, un no kādiem piesārņojumiem mūsu organisms ir spiests to attīrīt. Šī ir jauna ūdens kvalitātes noteikšanas tehnoloģija. Ja Jūsu ūdens ir labs un tīrs, Jūs tajā neredzēsiet neko melnu vai brūnu.


Vislabākais ūdens kvalitātes noteikšanas tests.
Pirmais etaps

R/O   Cits
Otrais etaps
Pēc 3-5 minūtēm.

R/O   Cits
Rezultāts:
PurePro ūdens ir kļuvis tikai nedaudz dzeltens & tīrs.
Sliktais ūdens (pilsētas ūdens) melns & netīrs.

 

Nedaudz vēstures: 1/3 mūsu Planētas iedzīvotāju dzīvības aiznesa holēras un mēra epidēmijas, un šīs slimības izplatījās galvenokārt lietojot piesārņotu ūdeni no akām. Bet šis filtrs par 99.99% aizsargā no baktērijām un vīrusiem. Filtra puscaurlaidīgās membrānas poru izmēri ir no 0.0001 līdz 0.0005 mikroniem, bet vissīkākais vīruss ir 0.02mkm liels, un vismazākā baktērija - 0.2mkm. Tikai tīrā ūdens molekulas var izspraukties cauri filtra puscaurlaidīgajai membrānai, to izmērs ir 0.0001 mikrons! Neviens cits filtrs neglābs Jūs no svina, kura atoms ir 0.001 mikronu liels.

Mēs biežāk uzstādām filtrus veļas mazgājamajām mašīnām un boileriem, lai tie nebojātos, bet sev iegādājamies primitīvus "Brītta" vai "Barjer" tipa filtrus, kas aiztur tikai nelielu piesārņojošo vielu grupu, un, diemžēl, kā parādīja mūsu kontrolierīces, tos var izmantot tikai vienu nedēļu, nevis apsolītos 3 mēnešus. Šādā situācijā filtrā uzkrātie piesārņojumi var ieplūst ūdenī brīdī, kuru nevar paredzēt un noteikt iepriekš. Ja mums nav pie rokas ūdens kvalitātes noteikšanas testera, mēs par to nezināsim un izdzersim īpaši netīru ūdeni.

Kādus tad filtrus mūsdienās izmanto sadzīvē? Visbiežāk ir sastopami mehāniskie, ogles filtri un ķīmiskie filtri - lai aizturētu nešķīstošās daļiņas - smiltis, rūsu, dūņas, dzīvus un nedzīvus ūdens organismus.

Pastāv sietiņu, keramiskie, šķiedru filtri, kas neattīra ūdeni no daļiņām mazākām par šo filtru porām. Visi sadzīvē lietotie filtri aiztur tikai rupjos piemaisījumus. Turklāt, tie ir bīstami, jo uz filtra var izveidoties baktēriju kolonijas, un nesavlaicīgas kartridžu maiņas dēļ visi uzkrātie netīrumi var nokļūt "izfiltrētajā" ūdenī.

Kādu laiku ūdenim pievienoja sudrabu, bet, kā parādīja pētījumi, sudraba savienojumi ar citiem metāliem var būt toksiski un kaitēt nierēm un aknām. Rietumos to aizliedza.

Tirgū nav filtru, kas attīrītu no svina, nitrātiem, pesticīdiem. Pagaidām tikai REVERSĀS OSMOZES filtrēšanas sistēma ir spējīga attīrīt dzeramo ūdeni no šiem piesārņojumiem!

Dažreiz jautā: "Kāpēc gan neuzstādīt šādas attīrīšanas sistēmas pilsētas mērogā?" Pagaidām tas nav reāli, tāpēc ka ir ļoti dārgi. Jāmaina visas komunikācijas, bet tās atrodas dziļi zemē un ir jau desmitiem gadu vecas. Caurules ir vecas, sarūsējušas - mainīt tās - nozīmē izrakņāt visu pilsētu. Pat Japānai un ASV tas nav pa spēkam.

Dzeramā ūdens problēma jārisina tur, kur tas ir visvairāk nepieciešams - Jūsu virtuvē. Mūsu minirūpnīciņa tiek uzstādīta zem virtuves izlietnes mazāk nekā stundas laikā. Parādās papildkrāns, no kura tek kristālskaidrs augstākas attīrīšanas kategorijas ūdens.

Ja Jūs izlietojat 10 litrus tīra ūdens dienā, tad 1 litrs ūdens izmaksā pusotra santīma. Patērējot vairāk ūdens, tā izmaksas samazinās. Jums vienmēr būs tīrs ūdens, tikai atveriet krānu. Līdz 265L dienā! Lietojiet, cik vien vēlaties, tīri, ērti, droši un vairs nav jāiet uz veikalu pēc ūdens.

Dzeramais ūdens plastmasas pudelēs nevar saglabāties ilgi; lai tas nebojātos, tam liek klāt dažādas piedevas. Bet kā šīs piedevas ietekmēs Jūsu veselību? Pēc pudeles atvēršanas plastmasa (lētā) reaģē ar ūdeni un gaisu un pudeles saturs sabojājas diennakts laikā. Aiztaisot pudeli ar vakuumēšānas metodi, šāda reakcija nenotiek. Vislabāk ir tūlīt pēc atvēršanas pārliet ūdeni tumša stikla traukā.

Bet mūsu ūdens ir bez konservantiem, tas ir tik tīrs, ka to bieži jauc ar destilēto ūdeni. Bet tas tā nav, destilētais ūdens ir nedzīvs ūdens, to ražo ar pārtvaicēšanas metodi. Šajā procesā zūd skābeklis un ogļskābā gāze. Un destilācijas procesā netiek aizturēti visi piesārņojumi. Dažiem naftai radniecīgiem savienojumiem un hloram vārīšanās temperatūra ir zemāka nekā ūdenim, tāpēc tie ar tvaikiem tiek pārnesti uz tīro ūdeni. Bet šīs vielas nemēdz būt garšīgas un veselīgas.

Mūsu ūdens garša ir līdzīga kalnu ūdens garšai, jo kā viens, tā arī otrs ir bagātināts ar skābekli.

Jums var rasties jautājums: "Ja ūdens ir tik tīrs, vai Jūsu organismam netrūks nepieciešamo mikroelementu?" Dzeramais ūdens nekad nav bijis galvenais minerālu kā arī olbaltumvielu piegādātājs. Ūdens mūsu organismā ir tikai šķīdinātājs un transportlīdzeklis. Kad mēs dzeram tīru ūdeni, tad mikroelementu trūkumu mēs kompensējam ar pārtikas produktiem. Dodam tabulu:

KĀ VISLABĀK NODROŠINĀT ORGANISMU AR NEPIECIEŠAMAJIEM MIKROELEMENTIEM?

Nepieciešamais
mikroelements
Nepieciešamais
dienas
patēriņš
Neorganisko
vielu saturs
parastā
ūdens 1 litrā
Neorganisko
vielu saturs
100g produkta
kalcijs 1000 mg 95 mg biezpiens             1000 mg
kālijs 2000 mg 90 mg biezputra             2000 mg
magnijs 300 mg 50 mg rīsi                        300 mg
dzelzs 19 mg 3 mg sarkanās pupiņas    19 mg
cinks 12 mg 2 mg kviešu maize           12 mg
nātrijs 350 mg 10 mg zaļie salāti             350 mg

Kā redzam no tabulas, lai nodrošinātu organismam nepieciešamo kalcija diennakts devu, jāizdzer 10.53 litri ūdens. Vieglāk, protams, apēst 100g biezpiena. Dārzeņos un augļos ir atrodama gandrīz visa Mendeļejeva tabula.

Bet, kā Jūs domājat, kādas minerālvielas var būt Daugavas, Ķīšezera vai Baltezera ūdenī? Atcerieties par iepriekšminēto ūdens cirkulāciju dabā un par tā piesārņošanu, par skābajiem lietiem, un ūdens hlorēšanu. Īstais minerālūdens ir vairāk nekā 30 miljonus gadu vecs, tas ir tā saucamas "sedimentācijas" ūdens. Bet jaunais ūdens satur nelielu sāļu daudzumu. Un pat šis mazumiņš iet bojā kaitīgo savienojumu dēļ, ar kuriem tik dāsni apveltīja mūs civilizācija. Svins, kadmijs, dzīvsudrabs, hroms u.c. - šie metāli pārstāv nāvi. Savas dzīves laikā cilvēks ar ūdeni uzņem vairāk nekā 200kg cieto neorganisko vielu, tās nodara mūsu organismam nelabojamu kaitējumu!

Daudzi maldās, domājot, ka vārīšanas procesā tiek iznīcināti visi vīrusi un mikrobi. Daži iet bojā, bet citi izdzīvo. Piemēram, B hepatīta vīruss iet bojā tikai pēc vārīšanas 5 minūšu laikā. Listerijas - infekcijas slimības listerozes ierosinātājas - kura rada centrālās nervu sistēmas un limfmezglu bojājumus, iet bojā pēc vārīšanas 3 minūšu laikā. Vārot ūdeni, iztvaiko tīrs ūdens, bet paliek kaitīgo vielu koncentrētāks šķīdums. Bet vairākkārt vārīts ūdens - tā ir vienkārši inde!

RO105 system

Kā darbojas mūsu sistēma?

Filtrējošā PurePro sistēma izmanto Reverso Osmozi - mūsdienās vismodernāko dzeramā ūdens attīrīšanas procesu. Dzeramā ūdens attīrīšana ar reversās osmozes metodi tiek uzskatīta par visefektīvāko piesārņojumu samazināšanas veidu.

Ūdens iziet cauri 5-u mikronu polipropilēna ievadfiltram, kas aiztur rūsu, netīrumus un visas daļiņas, kuru izmērs ir lielāks par 5 mikroniem.

Pēc tam ūdens iziet caur granulētas aktivizētās ogles filtru, kurš aiztur 98% hlora un citu organisko ķīmikāliju.

Nākamo attīrīšanas pakāpi veido polipropilēna ievadfiltrs, kura poru izmērs ir 1 mikrons vai presētas ogles filtrs, lai aizturētu multi-ķīmiskos savienojumus un ogles mikrodaļiņas, kas varētu būt palikušas no iepriekšējā filtra; tas aizsargā membrānu un palielina tās efektivitāti visu piesārņojumu aizturēšanā līdz 99%.

Pēc tam ūdens tiek izspiests caur Reversās Osmozes membrānas (šis metodes sirds) mikroporām, kura aiztur 99% visu piesārņojumu un līdz 99.99% visu baktēriju un vīrusu. Šie piesārņojumi tiek automātiski izskaloti kanalizācijā. Membrāna spēj attīrīt līdz 265L ūdens diennaktī, ja ir visu laiku atvērts iztecēs krāns, ievērotas spiediena un temperatūras normas.

Attīrītais ūdens tiek uzkrāts speciālā NSF standartam atbilstošā ūdens uzkrāšanas tvertnē, kuras tilpums ir 12.1L.

Un beidzot, atverot skaistu hromētu iztecēs krānu, ūdens tek no ūdens uzkrāšanas tvertnes caur sīku ogles galējo filtru, kurš novērš Jūsu ūdens nepatīkamo garšu un smaržu, aiztur ķīmisko vielu palikušās pēdas, uzlabo Jūsu ūdens kvalitāti un bagātina to ar skābekli.

Sistēma var tikt papildināta ar 6. attīrīšanas pakāpi - ūdens ultravioleto sterilizatoru, kas nodrošina 99.99999% aizsardzību pret baktērijām un mikroorganismiem.

Filtrējošā sistēma PurePro ir testēta un sertificēta attīrīšanai:
(konservatīvs vērtējums)

Viela/Elements
% Atdalīti
Viela/Elements
% Atdalīti
Bārijs
97%
Kālijs
92%
Bikarbonāts
94%
Rādijs
97%
Kadmijs
97%
Selēns
97%
Kalcijs
97%
Silikāti
96%
Hroms
92%
Sudrabs
85%
Varš
97%
Nātrijs
92%
Mazgāšanas līdzekļi
97%
Stroncijs
97%
Fluorīdi
90%
Sulfāti
97%
Svins
97%
PCB
97%
Magnijs
97%
Insekticīdi
97%
Niķelis
97%
Herbicīdi
97%
Nitrāti
80%
Kopā izšķīdinātās cietās vielas
95%

SISTĒMAS PRIEKŠROCĪBAS:

·        Ūdens attīrīšana par 90-99%

·        Var uzstādīt jebkurā virtuvē

·        Darbojas bez trokšņa, bez jebkādu ķīmikāliju izmantošanas

·        1 litra tīrā ūdens cena ir vairāku desmitu reižu zemāka par vislabākā veikalā pirktā ūdens cenu

·        Šajā ūdenī, to iepriekš uzsildot, var mazgāt mazus bērnus, turpretī parasto krāna ūdeni ieteicams novārīt pirms mazu bērnu peldināšanas.

·        Vistīrākais ūdens bērnu pārtikas izgatavošanai

·        Lielisks kosmētisks līdzeklis sejas mazgāšanai un matu skalošanai (mitrina, mīkstina un bagātina ar skābekli)

·        Ūdeni nevārītu var izmantot klizmām un sprincēšanai

·        Attīrīts ūdens ieteicams istabas augu laistīšanai un mājdzīvniekiem (ielejiet vienā trauciņā parastu ūdeni, otrā mūsu ūdeni, un pavērojiet, kādu ūdeni izvēlēsies Jūsu mīlulis)

·        Šo ūdeni var izmantot tvaika gludekļos, elektrotējkannās, elektriskajās kafijkannās (Jūs vairs neredzēsiet katlakmeni)

·        Sulu un dzērienu atšķaidīšanai

·        Protams, dzeršanai un ēdienu gatavošanai

·        Tējai un kafijai, pagatavotiem no šī ūdens, ir brīnišķīga garša (Jūs vairs neredzēsiet tauku plēvi Jūsu tasītē)

·        Mašīnu akumulatoru pildīšanai

·        Un attīrīšanas sistēmu ar sūkni var uzstādīt uz Jūsu jahtas, lai no jūras ūdens iegūtu dzeramo ūdeni.

Pareiza dzeramā ūdens izvēle uz ilgu laiku atbrīvos mūs no ārstu apmeklēšanas, uzlabos mūsu veselību, fizisko stāvokli un pagarinās mūsu mūžu. Ja Jūs vēlaties nodrošināt Jūsu ģimeni ar veselīgu, garšīgu, tīru dzeramo ūdeni, tad Jūs neatradīsiet filtrējošo sistēmu labāku par Reversās Osmozes PurePro sistēmu !!!

1 litra ūdens vērtības aprēķins:
Trīs ievadfiltri jāmaina reizi pusgadā, galējais filtrs - reizi gadā, membrāna - reizi 2-4 gados, atkarībā no ienākošā ūdens kvalitātes un izlietotā ūdens daudzumu.
Aprēķins latos 4 gadiem:
Ievadfiltri     12*2*4 = 96
Galējais filtrs      6*4 = 24
Membrāna                   40
         Kopā 4 gados     160 lati
vai 160/4 = 40 lati gadā, vai 40/12=3.33Ls mēnesī ( tās ir sistēmas apkalpošanas izmaksas mēnesī). Cilvēkam, lai saglabātu veselību, katru dienu nepieciešami 2.5litri tīra ūdens. Tātad, vidusmēra ģimeni no 4 cilvēkiem ir nepieciešami 10 litri ūdens dienā, vai 10*365=3650 litru tīra ūdens gadā.
1 litra ūdens vērtība 40 / 3650 = 0.010959Ls = 1.09 santīmi

Pati sistēma, maināmie filtri un membrāna tiek bez maksas izsūtīti pēc Jūsu pieteikuma uz Jūsu adresi (Latvijas robežās). Patstāvīga sistēmas uzstādīšana un filtru maiņa nerada nekādas grūtības, visas nepieciešamās instrukcijas tiek pievienotas. Un, ja Jūs vēlaties, par papildapmaksu varat izsaukt meistaru, kas uzstādīs šo sistēmu.

Salīdzināšanai parādīsim pēdējos gados visizplatītāko sadzīvē izmantojamo filtru "Barjer" un "Brītta" apkalpošanas izmaksas.

Šāda tipa filtru rietumos sauc par "psiholoģisko filtru". Pēc izgatavotāja ieteikuma 4 cilvēku ģimenei, kas patērē 10L attīrītā ūdens dienā, filtra kartridži jāmaina katras 4 vai 6 nedēļas. Šāda tipa kartridži maksā no 3.5 līdz 6Ls, vai vidēji 4.75Ls

Pat ievērojot izgatavotāja ieteikumus, šāds ūdens izmaksās 4.75Ls mēnesī. Un var dzert tikai 10L ūdens dienā, pretējā gadījumā kartridžs jāmaina biežāk.

Kā parādīja mūsu mērierīces, ūdens kvalitāte strauji pasliktinās jau pēc 6-7 dienām, t.i., kartridžs būtu jāmaina 4 reiz mēnesī, bet tas jau ir 4*4.75=19Ls mēnesī.

Ievērojot to, ka šāds filtrs aiztur tikai mehāniskos piemaisījumus (smiltis, dūņas, rūsu) un hloru, un nespēj aizturēt tādus mūs organismam kaitīgus savienojumus, kā svins, amonjaks, dzīvsudrabs un pārējos (kuru izmērs ir mazāks par filtra porām), tad, pat mainot kartridžu 4 reizes mēnesī, filtrs nenodrošina pilnvērtīgu attīrīšanu.

Bet, pats svarīgākais un bīstamākais ir tas, ka šāda filtra kartridžs uzkrāj sevī visus aizturētos piesārņojumus un baktērijas, un, ja to savlaicīgi nenomaina, tad tas viss tiek ieplūdināts "filtrētajā" ūdenī. Bez testera nevar noteikt šo momentu, un mēs kopā ar ūdeni vienā reizē varam saņemt tādu baktēriju un piesārņojumu daudzumu, kādu neesam saņēmusi nekad dzīvē. Turpretī, lietojot REVERSĀS OSMOZES membrānu, visi aizturētie piesārņojumi tiek izskaloti kanalizācijā.

Pagaidām šādas filtrēšanas sistēmas tiek uztvertas kā brīnums, kā tas kādreiz notika ar ledusskapjiem, datoriem un mobilajiem tālruņiem, bet paies kāds laiciņš, un mēs nevarēsim iedomāties mūsu dzīvi bez šādām sistēmām. Bet, kāpēc gan gaidīt šo laiku, mēs taču varam parūpēties par mūsu veselību jau šodien! Jo mobilie tālruņi - tikai ļoti ērts sazināšanās līdzeklis, bet tīrs ūdens - tā ir dzīvība!

Visos jautājumos griezties:

HIG Serviss Baltija
vienīgais oficiālais izplatītājs Pure-Pro Water Corporation Latvijā
Rīga, AK 3, LV1082, Latvija   Tālr: (+371)7546005, 9508412
* info@purepro.lv  , http://www.purepro.lv

Sistēmu var iegadāties arī uz kredīta (līzinga).